AUTORYZOWANY SERWIS Citroën Q SERVICE CASTROL - SERWIS WSZYSTKICH MAREK PRZEGLĄDY TECHNICZNE SAMOCHODÓW Stacja Kontroli Pojazdów SKLEP MOTORYZACYJNY - CZĘŚCI ZAMIENNE

Części zamienne – akcesoria

Części zamienne – akcesoria

PUH Polserwis sprzedaje części zamienne do wszystkich marek samochodów. W zależności od potrzeb klienta mogą to być części oryginalne lub nieoryginalne. Dostawa części możliwa jest w terminie 1 dzień od złożenia zamówienia.

Oryginalne części zamienne to głównie części do samochodów marki Citroen, Renault i Dacia, dla których to firma posiada autoryzację. Możemy również sprowadzić oryginalne części zamienne do innych marek samochodów jak: Fiat, Daewoo-FSO, Opel, Ford, Peugeot, Skoda, Volkswagen, Chevrolet, Kia, Toyota, Hyundai, Seat i inne. Oryginalne części zamienne spełniają wszelkie normy jakości narzucane przez koncerny samochodowe, gwarantując tym samym bezpieeństwo, niezawodność i maksymalnie długi okres użytkowania.

Dokonując naprawy w Autoryzowanym Serwisie Citroen, Renault, Dacia z zastosowanie oryginalnych części zamiennych, Klient dostaje 12-miesięczną gwarancję na części i robociznę.

W ramach oryginalnych części zamiennych proponujemy również gamę części wymiany standardowej tj. części regenerowanych metodami przemysłowymi spełniającymi normy koncernów samochodowych.

Dla tej grupy są to części marek Citroen, Renault i Dacia. Ich ceny są niższe o 50% od cen części oryginalnych przy czym obniżenie ceny nie odbywa się kosztem jakości.

Części do innych marek samochodów to również domena naszej działalności. Doświadczenie i wysoka wiedza techniczna pozwalają nam zamawiać i sprzedawać części zamienne do samochodów wszystkich marek, m.in: Fiat, Daewoo-FSO, Opel, Ford, Peugeot, Skoda, Volkswagen, Chevrolet, Kia, Toyota, Hyundai, Seat i inne. Mogą to być zarówno części oryginalne jak i nieoryginalne. Wszystko zależy od potrzeb klienta. ważne jest jednak to, że sprzedawane przez nas nieoryginalne części zamienne mają sprawdzoną jakość i są trwałe.

Akcesoria to elementy doposażające samochody do potrzeb Klienta jak: bagażniki, haki holownicze, felgi aluminiowe, listwy ozdobne, radia, dywaniki, siatki zabezpieczające itp. Możemy je dostarczyć dla każdego modelu samochodu. Dla autoryzowanych marek Citroen, Renault i Dacia mamy zawsze bogatą gamę możliwości.

 

Zapraszamy

poniedziałek-piątek  8.00-18.00
sobota 8.00-14.00

tel.  (15) 842-55-80, tel.kom. 660-794-615

sklep@polserwis.eu

wpChatIcon